• Qtranlsate

 • Strona główna > Projektowanie pieców

  Projektowanie pieców

  W ramach świadczonych usług, firma Izofiber zapewnia wykonawstwo szkiców, rysunków, a także drobnych planów w zakresie wystarczającym do zaprezentowania Inwestorowi oferowanego rozwiązania technicznego. Częścią oferty w tym zakresie jest również wykonanie obliczeń cieplnych, które pozwalają ocenić efektywność izolacji.

  Ponadto, naszą specjalnością jest projektowanie pieców. Każdy plan sporządzany jest w oparciu o dokładnie przygotowaną dokumentację techniczną, która zawsze składa się z precyzyjnych oraz szczegółowych opisów technicznych i graficznych.

  Zdajemy sobie w pełni sprawę, że każdy piec powinien być nie tylko w pełni ogniotrwały, ale i wydajny. Jego konstrukcja musi również zapewniać bezawaryjne działanie, przez nawet bardzo długi czas. Ponadto, przy sporządzaniu projektu, ważne jest uwzględnienie wskazówek Inwestora oraz warunków samego otoczenia, w którym piec ma się znajdować.

  W przypadku dużo bardziej skomplikowanych przedsięwzięć i konieczności wykonania profesjonalnej dokumentacji technicznej zajmujemy się pośrednictwem podczas kontaktu z wyspecjalizowanymi biurami projektowymi i wsparcie Inwestora na każdym etapie realizacji.

  Poniżej kilka przykładowych szkiców jakimi ilustrujemy nasze oferty.

    Wskazówki dla ekipy montażowej dotyczące zabudowy modułów na stropie remontowanego pieca

  Szkic wyłożenia izolacyjnego w piecu grzewczym.
         Piec do wygrzewania rur szklanych
    Koncepcje wyłożenia stropu
     Izolacja rur chłodzących
     Kształtka palnikowa