• Qtranlsate

 • Strona główna > Oferta > Doradztwo i dobór materiałów

  Doradztwo i dobór materiałów

  Integralną częścią naszej oferty jest doradztwo techniczne i dobór materiałów.

  Zakres doradztwa jest zawsze uzgadniany indywidualnie. Może mieć formę krótkiej porady poprzedzającej dobór materiałów, lub w razie potrzeby  może stanowić oddzielnie negocjowaną usługę poszerzoną o dokładniejszą analizę potrzeb inwestora.

  Właściwy dobór materiałów ogniotrwałych i izolacyjnych gwarantuje poprawną pracę urządzenia i satysfakcję Klienta. Warunkiem tego jest pełna współpraca Inwestora i przekazanie nam pełnej i rzetelnej informacji o urządzeniu cieplnym, warunkach jego pracy, reżimie technologicznym i oczekiwaniach związanych z zastosowaniem naszych materiałów. Tam gdzie nasze materiały są stosowane do bieżącej eksploatacji pełna współpraca z klientem pozwala na optymalizację doboru materiałów ewentualnie stosowną ich modyfikację. W wielu przypadkach możliwe jest opracowanie całkiem nowego materiału dla danej aplikacji.

  W zakładce INNE umieściliśmy rodzaj ankiety zawierającej najbardziej podstawowe pytania, na których odpowiedź umożliwi nam szybkie zdefiniowanie potrzeb. Oczywiście wypełnienie tej ankiety nie jest obligatoryjne, jednak bardzo ułatwi nam   szybkie i trafne opracowanie oferty.