• Qtranlsate

 • Izofiber - Izolacje wysokotemperaturowe


  Naszą specjalnością są materiały ogniotrwałe. Od chwili założenia przedsiębiorstwa kładliśmy nacisk na sprzedaż wysokiej jakości produktów. Proponujemy w tym zakresie betony, kleje, impregnaty ogniotrwałe. Dbałość o wysoką jakość produktów zaowocowała sukcesywnym rozwojem firmy. Obecnie poza dystrybucją, naszą specjalnością jest projektowanie pieców. Zajmujemy się również doradztwem przy doborze odpowiednich wariantów produktów, a także ich montażem. W ostatnim czasie zaczęliśmy wykonywać obliczenia cieplne.

  Wszystkie podejmowane przez nas działania mają na celu dostarczenie Klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie izolacji wysokotemperaturowych, projektowania pieców oraz zabezpieczeń ogniotrwałych. Stale śledzimy zmiany w branży i na bieżąco wprowadzamy nowe produkty do naszego asortymentu. Gwarantujemy także profesjonalną oraz kompetentną obsługę. Zwracając się do nas z zapytaniem, nie zostaną Państwo bez odpowiedzi. Aby zyskać jasny pogląd na naszą działalność, zachęcamy do bliższego zapoznania się z informacjami zawartymi na naszym serwisie internetowym.
  KIMJESTEŚMY

  Jesteśmy małą rodzinną firmą specjalizującą się w handlu materiałami ogniotrwałymi, projektowaniem i doborem odpowiednich materiałów do konkretnych zastosowań oraz montażem izolacji wysokotemperaturowych  …

  best divorce lawyers in los angeles
  san diego plastic surgery clinic
  vps hosting
  COOFERUJEMY?
  • Doradztwo
  • Dobór materiałów izolacyjnych i ogniotrwałych
  • Obliczenia termiczne
  • Projektowanie
  • Sprzedaż materiałów ogniotrwałych
  • Realizacja – ew. nadzór nad własną realizacją inwestora
  • Obsługa posprzedażowa
  plastic surgery in atlanta ga
  NASZEBIURO PROJEKTOWE

  W ramach świadczonych usług firma Izofiber zapewnia wykonawstwo szkiców, rysunków, drobnych projektów w zakresie wystarczającym do zaprezentowania Inwestorowi oferowanego rozwiązania technicznego …

  us web hosting company
  Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies. Możecie Państwo wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci Państwa urządzenia. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności.