• Qtranlsate

 • Izofiber - Izolacje wysokotemperaturowe


  Naszą specjalnością są materiały ogniotrwałe. Od chwili założenia przedsiębiorstwa kładliśmy nacisk na sprzedaż wysokiej jakości produktów. Proponujemy w tym zakresie betony, kleje, impregnaty ogniotrwałe. Dbałość o wysoką jakość produktów zaowocowała sukcesywnym rozwojem firmy. Obecnie poza dystrybucją, zajmujemy się również doradztwem przy doborze odpowiednich wariantów produktów, a także ich montażem. W ostatnim czasie zaczęliśmy także wykonywać obliczenia cieplne.

  Wszystkie podejmowane przez nas działania mają na celu dostarczenie Klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie izolacji wysokotemperaturowych oraz zabezpieczeń ogniotrwałych. Stale śledzimy zmiany w branży i na bieżąco wprowadzamy nowe produkty do naszego asortymentu. Gwarantujemy także profesjonalną oraz kompetentną obsługę. Zwracając się do nas z zapytaniem, nie zostaną Państwo bez odpowiedzi. Aby zyskać jasny pogląd na naszą działalność, zachęcamy do bliższego zapoznania się z informacjami zawartymi na naszym serwisie internetowym.
  WHOWE ARE

  Sorry, this entry is only available in Polski.

  WHATWE OFFER?
  OUROFFICE

  Sorry, this entry is only available in Polski.

  Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies. Możecie Państwo wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci Państwa urządzenia. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności.